Shortlink

Rivalët do performojnë sëbashku


Noizy ka publikuar një foto në Facebook ku tregon se do performojnë në një club nate në Ulqin.
Continue reading

Shortlink

“Çmendet” Genta, hidhet në mes të turmës


Gjatë një koncerti të mbajtur në Istog, ajo ka befasuar me performancën e saj shpërthyese, ku në një moment ekzaltimi ajo është hedhur mbi turmën e të rinjve duke ndezur dy gjëra në të njëjtën kohë, atmosferën dhe meshkujt.
Continue reading

Shortlink

Balotelli e Fanny me pushime në New York

Galliani ka mohuar zërat për një ofertë të Arsenal për Mario Balotellin. Continue reading

Shortlink

Aksident në Lushnje, 2 të plagosur

Një tjetër aksident me pasojë plagosjen e dy personave është regjistruar paraditen e sotme në Lushnje.

Dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën. Aksidenti i rëndë ka ndodhur në rreth-rrotullimin e Lushnjes. Continue reading

Shortlink

Dhjetë statujat më të çuditshme në botë (Foto)


Janë në qytete, të gdhendur në male, apo në mes të asgjeje. Këto janë statujat gjigante të fotografuara nga Fabrice Fouillet, në një udhëtim të tij në të gjithë botën.
Continue reading